طراحی سایت

خدمات طراحی سایت در استارت آپ 13 درصد ویژگی های مهم و منحصر به فردی دارد. به طور مثال دقدقه بیشتر صاحبان کسب و کار برای راه اندازی وب سایت هزینه آن است که شامل هاست، دامنه، طراحی سایت، تولید محتوا، طراحی گرافیکی سایت، سئو، پشتیبانی و... هستند. که هرکدام از این موارد ذکر شده فردی متخصص را می طلبد و نسبت به سطح کار قیمت های متغیری دارد.

به طور مثال در زمینه طراحی سایت هزینه طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا (CMS) آماده بسیار ارزان تر از CMS  های اختصاصی هستند همین امر موجب دوری صاحبان کسب و کار از طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی میشود. در زیر به چند مورد از معایب سیستم های مدیریت محتوا آماده اشاره میکنیم:

  • سرعت پایین
  • امنیت پایین
  • بهینه نبودن سایت
  • ضعف در پشتیبانی
  • برنامه نویسی نا مطلوب

موارد فوق فقط برخی از معایب این نوع CMS ها هستند که هر کدام میتوانند ضربه جبران نا پذیری به پیکره کسب و کار شما بزنند.

 

طراحی سایت اینترنتی به صورت حرفه ای و رایگان نقطه قوتی برای کسب و کار شماست.

طراحی سایت اینترنتی یعنی ایجاد یک شعبه جدید برای فروش محصولات و خدمات شما در فضای مجازی. این روزها وب گردی و جست و جوی گوگل به یکی از اصلی‌ترین کارهای روزمره افراد مختلف تبدیل شده است. بنابراین نباید تأثیر تجارت دیجیتال در رونق کسب و کار را نادیده گرفت.

طراحی سایت می‌تواند تأثیر بسیاری در میزان فروش شما داشته باشد.

موتور جستجوی گوگل پر استفاده ترین و محبوب ترین موتور جستجو در بسیاری از کشورهای جهان است. به دلیل تعداد بسیار زیاد کاربران گوگل در ایران، هنگامی که وبسایت اینترنتی شما در رتبه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط به کسب و کارتان قرار داشته باشد، شانس این را دارید که تعداد بسیار زیادی کاربر وارد وب سایت شما شده و از خدمات و محصولات شما استفاده کنند. جالب است بدانید که طبق آمار ابزار گوگل ترند (google trends) کاربران ایرانی در رتبه پنجم استفاده از گوگل در جهان قرار دارند و اگر نسبت تعداد کاربران اینترنت به جمعیت کل کشور را محاسبه کنیم متوجه خواهیم شد که ایران در رتبه اول استفاده از گوگل قرار دارد.

این امار نشان می دهد که کاربران ایرانی وابستگی شدیدی به موتور جستجوی گوگل دارند و شما اگر می خواهید بیشترین بازدهی را از کسب درآمد در کسب و کارتان داشته باشید موظف هستید به سمت اینترنتی کردن فضای کسب و کارتان بروید و با طراحی سایت برای تجارتتان، برند خود را به دنیا معرفی کرده و از کسب درآمد بسیار از دنیای دیجیتال نهایت لذت را ببرید.

البته کسب و کارهای مختلف در بازار آنلاین فعالیت می‌کنند و در صورتی که کار شما وجه تمایزی با رقبا نداشته باشید؛ نمی‌توانید موفقیت چندانی کسب کنید. طراحی سایت اینترنتی به صورت حرفه‌ای برگ برنده‌ای است که می‌توانید با استفاده از آن از رقیب‌های تجاری پیشی بگیرید.

تجارت‌ها و کسب و کارهای بزرگ باید در تمام بازارهای فروش بدرخشند و همیشه منحصر به فرد باشند. بسیاری از مدیران بر این باورند که ارائه وب سایتی جدید و منحصر به فرد کار ساده‌ای نیست؛ تقریبا تمام وب‌سایت‌ها شبیه به هم هستند و امکان ایجاد تمایز وجود ندارد. اما به یاد داشته باشید که در ذهن هر شخص ایده‌ای وجود دارد که منحصر به خود اوست. این ایده همیشه به شما کمک می‌کند خاص باشید.

 

ویژگی‌های طراحی سایت اینترنتی

رعایت برخی از نکات ساده و کلیدی به شما کمک می‌کند که وب سایتی حرفه‌ای داشته باشید. مخاطبان از وب گردی در سایت‌های جذاب لذت می‌برند.

  • سرعت بالا آمدن وب سایت یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. متاسفانه کاربران اینترنت اصلا صبور نیستند و در صورتی که لود شدن یک سایت بیش از حد طول بکشد، قید آن را می‌زنند. در طراحی سایت اینترنتی از موسیقی، فیلم و هر چیزی که به صورت خودکار پخش می‌شود، استفاده نکنید.
  •  این که مخاطبان امکان ایجاد ارتباط آسان با شما را داشته باشند؛ باعث جلب اعتماد آن‌ها می‌شود. بنابراین هنگام طراحی سایت اینترنتی فضای مناسبی برای اطلاعات تماس خود در نظر داشته باشید و سعی کنید همیشه برای کاربران در دسترس باشید.
  • طرح و نقشه استاندارد در طراحی سایت اینترنتی مهم است. با توجه به این که مخاطب پس از ورود به سایت چه مواردی را می‌بیند، می‌توانید بهترین طرح را برای وب سایت ارائه دهید.
  • اطلاعات مفید و مورد نیاز کاربر باید در دسترس باشند. همانطور که گفتیم کاربران اینترنت صبر کمی دارند. استفاده از تبلیغات و حواشی زیاد در وب سایت باعث خستگی آن‌ها می‌شود.
  • در طراحی سایت اینترنتی به نحوه نمایش در موبایل نیز توجه داشته باشید. این روزها بسیاری از کاربران اینترنت از تلفن‌های همراه استفاده می‌کنند.

با رعایت این نکات می‌توانید وب سایتی داشته باشید که توجه مخاطبان را جلب می‌کند و شما را به اهدافی که برای تجارت آنلاین تعریف کرده‌اید، نزدیک می‌کند.